Dzisiaj jest 7 lip 2020, o 16:57

Jak odbudowa膰 w艂osy?

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
sorina
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Jak odbudowa膰 w艂osy?

Nieprzeczytany postautor: sorina » 18 lis 2019, o 21:35

Macie jakie艣 sprawdzone patenty na w艂osy? Moje s膮 strasznie cienkie, jest ich ma艂o i chcia艂abym je jako艣 wzmocni膰, zregenerowa膰. Co polecacie?

Awatar u偶ytkownika
lady_Di
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Jak odbudowa膰 w艂osy?

Nieprzeczytany postautor: lady_Di » 19 lis 2019, o 20:56

Z w艂asnych do艣wiadcze艅 polecam od偶ywki do w艂os贸w wax, kt贸re znajdziecie w aptece. One s膮 do r贸偶nego typu w艂os贸w wi臋c co艣 do siebie dopasujesz. Moje w艂osy po ich stosowaniu s膮 w lepszej kondycji ni偶 wcze艣niej, aczkolwiek pocz膮tkowo lecia艂y gar艣ciami.

Awatar u偶ytkownika
iwonuka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: iwonuka » 20 lis 2019, o 21:58

a mo偶e jakie艣 domowe maseczki czy olejki? s艂ysza艂am, 偶e olejek rycynowy czy ziele angielskie potrafi zdzia艂a膰 cuda. mi p贸ki co wystarcza olejek z czarnuszki. moje w艂osy s膮 silne, nie wypadaj膮, a ko艅c贸wki si臋 nie rozdwajaj膮.

Awatar u偶ytkownika
sorina
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sorina » 21 lis 2019, o 22:06

chyba rozwa偶臋 ten olejek rycynowy bo jeszcze naturalnych metod nie pr贸bowa艂am, co do waxa stosowa艂am i mi jako艣 specjalnie nie pom贸g艂, ale to chyba kwestia indywidualna, jednym pasuje, a innym nie.

Awatar u偶ytkownika
Goia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Goia » 25 lis 2019, o 22:11

Jak domowe sposoby zawiod膮 zawsze mo偶esz pomy艣le膰 o zabiegu proponowanym przez medycyn臋 estetyczn膮 jak na przyk艂ad haircare. Sama przesz艂am przez tak膮 seri臋 zabieg贸w w krakowskiej klinice vesuna i z efekt贸w jestem zadowolona, z reszt膮 tu masz tekst na temat tego zabiegu: https://vesuna.pl/blog/rola-cebulek-budowie-wlosow/ . Od razu pisz臋, 偶e na efekty trzeba troch臋 poczeka膰, co jest zwi膮zane z faz膮 wzrostu w艂osa, ale dla ko艅cowego efektu warto.

Awatar u偶ytkownika
ruznew
Wtajemniczona
Kontakt:

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 26 lis 2019, o 10:24

w艂osy niszcz膮 si臋 przez prostowanie, suszenie i 藕le dobrane kosmetyki np. farby do w艂os贸w z amoniakiem, je艣li chcecie to zmieni膰 to polecam przerzuci膰 si臋 na naturaln膮 farb臋 np. Color&Soin - w sk艂adzie ma same olejki, dzi臋ki czemu nie wysusza w艂os贸w i je wyg艂adza, doskonale kryje i 艂adnie pachnie :) warto te偶 odstawi膰 suszark臋 i inne sprz臋ty mocno niszcz膮ce w艂osy

Awatar u偶ytkownika
loma
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: loma » 4 gru 2019, o 19:23

koniecznie sprawd藕 produkty, kt贸re maj膮 tutaj naturalne kosmetyki - naprawd臋 艣wietny i dobroczynny sk艂ad tak偶e powinny pom贸c

Awatar u偶ytkownika
nastka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: nastka » 11 gru 2019, o 13:15

Jak domowe sposoby zawiod膮 zawsze mo偶esz pomy艣le膰 o zabiegu proponowanym przez medycyn臋 estetyczn膮 jak na przyk艂ad haircare. Sama przesz艂am przez tak膮 seri臋 zabieg贸w w krakowskiej klinice vesuna i z efekt贸w jestem zadowolona, z reszt膮 tu masz tekst na temat tego zabiegu: https://vesuna.pl/blog/rola-cebulek-budowie-wlosow/ . Od razu pisz臋, 偶e na efekty trzeba troch臋 poczeka膰, co jest zwi膮zane z faz膮 wzrostu w艂osa, ale dla ko艅cowego efektu warto.
A ile zabieg贸w wymaga taka kuracja?

Awatar u偶ytkownika
Goia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Goia » 12 gru 2019, o 11:45

Wydaje mi si臋, 偶e to kwestia indywidualna ile powt贸rze艅 trzeba. U mnie zabieg zamkn膮膰 si臋 w 5 powt贸rzeniach, ale s艂ysza艂am, 偶e mog艂am mie膰 jeszcze dwa. Je偶eli zdecydujesz si臋 na taki zabieg to podczas konsultacji Ci powiedz膮, ile serii potrzebujesz.

Awatar u偶ytkownika
malarz09
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: malarz09 » 16 gru 2019, o 14:52

A ja szukam skutecznego sposobu na ograniczenie przet艂uszczania si臋 w艂os贸w. M贸j dermatolog powiedzia艂, 偶e powinnam je my膰, co drugi dzie艅, ale drugiego dnia wygl膮daj膮 ju偶 na tyle strasznie, 偶e nie mog臋 tego robi膰 :/
Sposoby na przet艂uszczaj膮ce si臋 w艂osy
Sprawd藕 tutaj!

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥