Dzisiaj jest 11 gru 2019, o 10:51

Jak odbudowa膰 w艂osy?

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
sorina
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Jak odbudowa膰 w艂osy?

Nieprzeczytany postautor: sorina » 18 lis 2019, o 21:35

Macie jakie艣 sprawdzone patenty na w艂osy? Moje s膮 strasznie cienkie, jest ich ma艂o i chcia艂abym je jako艣 wzmocni膰, zregenerowa膰. Co polecacie?

Awatar u偶ytkownika
lady_Di
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Jak odbudowa膰 w艂osy?

Nieprzeczytany postautor: lady_Di » 19 lis 2019, o 20:56

Z w艂asnych do艣wiadcze艅 polecam od偶ywki do w艂os贸w wax, kt贸re znajdziecie w aptece. One s膮 do r贸偶nego typu w艂os贸w wi臋c co艣 do siebie dopasujesz. Moje w艂osy po ich stosowaniu s膮 w lepszej kondycji ni偶 wcze艣niej, aczkolwiek pocz膮tkowo lecia艂y gar艣ciami.

Awatar u偶ytkownika
iwonuka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: iwonuka » 20 lis 2019, o 21:58

a mo偶e jakie艣 domowe maseczki czy olejki? s艂ysza艂am, 偶e olejek rycynowy czy ziele angielskie potrafi zdzia艂a膰 cuda. mi p贸ki co wystarcza olejek z czarnuszki. moje w艂osy s膮 silne, nie wypadaj膮, a ko艅c贸wki si臋 nie rozdwajaj膮.

Awatar u偶ytkownika
sorina
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sorina » 21 lis 2019, o 22:06

chyba rozwa偶臋 ten olejek rycynowy bo jeszcze naturalnych metod nie pr贸bowa艂am, co do waxa stosowa艂am i mi jako艣 specjalnie nie pom贸g艂, ale to chyba kwestia indywidualna, jednym pasuje, a innym nie.

Awatar u偶ytkownika
Goia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Goia » 25 lis 2019, o 22:11

Jak domowe sposoby zawiod膮 zawsze mo偶esz pomy艣le膰 o zabiegu proponowanym przez medycyn臋 estetyczn膮 jak na przyk艂ad haircare. Sama przesz艂am przez tak膮 seri臋 zabieg贸w w krakowskiej klinice vesuna i z efekt贸w jestem zadowolona, z reszt膮 tu masz tekst na temat tego zabiegu: https://vesuna.pl/blog/rola-cebulek-budowie-wlosow/ . Od razu pisz臋, 偶e na efekty trzeba troch臋 poczeka膰, co jest zwi膮zane z faz膮 wzrostu w艂osa, ale dla ko艅cowego efektu warto.

Awatar u偶ytkownika
ruznew
Wtajemniczona
Kontakt:

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 26 lis 2019, o 10:24

w艂osy niszcz膮 si臋 przez prostowanie, suszenie i 藕le dobrane kosmetyki np. farby do w艂os贸w z amoniakiem, je艣li chcecie to zmieni膰 to polecam przerzuci膰 si臋 na naturaln膮 farb臋 np. Color&Soin - w sk艂adzie ma same olejki, dzi臋ki czemu nie wysusza w艂os贸w i je wyg艂adza, doskonale kryje i 艂adnie pachnie :) warto te偶 odstawi膰 suszark臋 i inne sprz臋ty mocno niszcz膮ce w艂osy

Awatar u偶ytkownika
loma
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: loma » 4 gru 2019, o 19:23

koniecznie sprawd藕 produkty, kt贸re maj膮 tutaj naturalne kosmetyki - naprawd臋 艣wietny i dobroczynny sk艂ad tak偶e powinny pom贸c

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥