Dzisiaj jest 22 wrz 2018, o 13:27

膰wiczenia na idealn膮 sylwetk臋 ;)

膯wiczenia, fitness, ruch! wszystko co nam pomaga w d膮偶eniu do idealnej sylwetki
Awatar u偶ytkownika
Youzny
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: 膰wiczenia na idealn膮 sylwetk臋 ;)

Nieprzeczytany postautor: Youzny » 16 sty 2014, o 12:48

To na pewno ale nie chodzi o to 偶eby si臋 zag艂odzi膰 , nic nie je艣膰 itp. bo organizmowi potrzebne s膮 witaminy , odpowiednia ilo艣膰 kalorii itp. tylko trzeba niekiedy zmieni膰 jad艂ospis :)

Awatar u偶ytkownika
kornwalijka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kornwalijka » 30 sty 2014, o 22:12

Bieganie to dla mnie idealne 膰wiczenie, bo pracuje ca艂e cia艂o. Zale偶y mi g艂贸wnie na pozbyciu si臋 cellulitu wi臋c w domu wybieram 膰wiczenia na nogi, pup臋, brzuch. Najcz臋艣ciej korzystam z filmik贸w na YT. Macie jakie艣 ulubione treningi w sieci? Macie jakie膮艣 domowe sposoby na uj臋drneinie cia艂a?

wentylsonik

Nieprzeczytany postautor: wentylsonik » 10 lut 2014, o 08:41

kornwalijka pisze:Bieganie to dla mnie idealne 膰wiczenie, bo pracuje ca艂e cia艂o. Zale偶y mi g艂贸wnie na pozbyciu si臋 cellulitu wi臋c w domu wybieram 膰wiczenia na nogi, pup臋, brzuch. Najcz臋艣ciej korzystam z filmik贸w na YT. Macie jakie艣 ulubione treningi w sieci? Macie jakie膮艣 domowe sposoby na uj臋drneinie cia艂a?
Popracuj troch臋 z Ewk膮 Ch., s艂ysza艂em, 偶e ma dobre 膰wiczenia.

Awatar u偶ytkownika
lobika
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: lobika » 3 wrz 2014, o 20:05

G艂od贸wki s膮 dobre, ale prawd臋 m贸wi膮c nie na odchudzanie. Dobrze jest przeg艂odzi膰 si臋 偶eby oczy艣ci膰 organizm. Czasem oczyszczenie jelit skutkuje te偶 "odetkaniem" i zrzuceniem paru kilos贸w, ale nie powinno si臋 tak do tego podchodzi膰.

Awatar u偶ytkownika
Stylka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Stylka » 21 pa藕 2014, o 09:50

ja ostatnio katuj臋 Mel B, zobaczymy czy mi to co艣 da :D

Awatar u偶ytkownika
gosia88
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: gosia88 » 20 pa藕 2015, o 12:45

Ja te偶 d艂ugi czas 膰wiczy艂am z Mel B, fajne, lekkie treningi, bardzo przyjemne. Teraz zastanawiam si臋 nad zakupem sprz臋tu do 膰wicze艅 typu rowerek albo orbitrek np. http://profitness.pl/crosstrainery/33-unix-m.html . Wydaje mi si臋, 偶e warto zainwestowa膰 w takie urz膮dzenie, szczeg贸lnie gdy nie lubi si臋 chodzi na si艂owni臋.

Awatar u偶ytkownika
Rimanas
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Rimanas » 19 maja 2017, o 10:56

Mi w osi膮gni臋ciu idealnej sylwetki pom贸g艂 prywatny trener w poznaniu , bez niego nie da艂abym rady , kosztowa艂o mnie to sporo czasu, ale warto, efekty s膮 piorunuj膮ce i na lato jestem ju偶 przygotowana:) Pozdrawiam i 偶ycz臋 wytrwa艂o艣ci i motywacji!

Awatar u偶ytkownika
meggilove
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: meggilove » 17 lip 2017, o 22:08

Ja 膰wicz臋 i 膰wicz臋 i 膰wicz臋 i nic... dieta te偶 jest a brzuch dalej odstaje... My艣la艂am ju偶 nawet o plastyce pow艂ok brzucha - http://chirurg-plastyczny.com.pl/plastyka-powlok-brzucha-czym-jest-jak-wyglada-gdzie-ja-wykonac/ - jest to jednak operacja i strasznie si臋 boj臋... Kt贸ra艣 z was mo偶e mia艂a taki zabieg i powie jak to u was by艂o?

Wr贸膰 do 鈥濬itness鈥