Dzisiaj jest 10 gru 2018, o 23:36

膰wiczenia na idealn膮 sylwetk臋 ;)

膯wiczenia, fitness, ruch! wszystko co nam pomaga w d膮偶eniu do idealnej sylwetki
Awatar u偶ytkownika
Youzny
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: 膰wiczenia na idealn膮 sylwetk臋 ;)

Nieprzeczytany postautor: Youzny » 16 sty 2014, o 12:48

To na pewno ale nie chodzi o to 偶eby si臋 zag艂odzi膰 , nic nie je艣膰 itp. bo organizmowi potrzebne s膮 witaminy , odpowiednia ilo艣膰 kalorii itp. tylko trzeba niekiedy zmieni膰 jad艂ospis :)

Awatar u偶ytkownika
kornwalijka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: kornwalijka » 30 sty 2014, o 22:12

Bieganie to dla mnie idealne 膰wiczenie, bo pracuje ca艂e cia艂o. Zale偶y mi g艂贸wnie na pozbyciu si臋 cellulitu wi臋c w domu wybieram 膰wiczenia na nogi, pup臋, brzuch. Najcz臋艣ciej korzystam z filmik贸w na YT. Macie jakie艣 ulubione treningi w sieci? Macie jakie膮艣 domowe sposoby na uj臋drneinie cia艂a?

wentylsonik

Nieprzeczytany postautor: wentylsonik » 10 lut 2014, o 08:41

kornwalijka pisze:Bieganie to dla mnie idealne 膰wiczenie, bo pracuje ca艂e cia艂o. Zale偶y mi g艂贸wnie na pozbyciu si臋 cellulitu wi臋c w domu wybieram 膰wiczenia na nogi, pup臋, brzuch. Najcz臋艣ciej korzystam z filmik贸w na YT. Macie jakie艣 ulubione treningi w sieci? Macie jakie膮艣 domowe sposoby na uj臋drneinie cia艂a?
Popracuj troch臋 z Ewk膮 Ch., s艂ysza艂em, 偶e ma dobre 膰wiczenia.

Awatar u偶ytkownika
lobika
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: lobika » 3 wrz 2014, o 20:05

G艂od贸wki s膮 dobre, ale prawd臋 m贸wi膮c nie na odchudzanie. Dobrze jest przeg艂odzi膰 si臋 偶eby oczy艣ci膰 organizm. Czasem oczyszczenie jelit skutkuje te偶 "odetkaniem" i zrzuceniem paru kilos贸w, ale nie powinno si臋 tak do tego podchodzi膰.

Awatar u偶ytkownika
Stylka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Stylka » 21 pa藕 2014, o 09:50

ja ostatnio katuj臋 Mel B, zobaczymy czy mi to co艣 da :D

Awatar u偶ytkownika
gosia88
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: gosia88 » 20 pa藕 2015, o 12:45

Ja te偶 d艂ugi czas 膰wiczy艂am z Mel B, fajne, lekkie treningi, bardzo przyjemne. Teraz zastanawiam si臋 nad zakupem sprz臋tu do 膰wicze艅 typu rowerek albo orbitrek np. http://profitness.pl/crosstrainery/33-unix-m.html . Wydaje mi si臋, 偶e warto zainwestowa膰 w takie urz膮dzenie, szczeg贸lnie gdy nie lubi si臋 chodzi na si艂owni臋.

Awatar u偶ytkownika
Rimanas
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Rimanas » 19 maja 2017, o 10:56

Mi w osi膮gni臋ciu idealnej sylwetki pom贸g艂 prywatny trener w poznaniu , bez niego nie da艂abym rady , kosztowa艂o mnie to sporo czasu, ale warto, efekty s膮 piorunuj膮ce i na lato jestem ju偶 przygotowana:) Pozdrawiam i 偶ycz臋 wytrwa艂o艣ci i motywacji!

Awatar u偶ytkownika
meggilove
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: meggilove » 17 lip 2017, o 22:08

Ja 膰wicz臋 i 膰wicz臋 i 膰wicz臋 i nic... dieta te偶 jest a brzuch dalej odstaje... My艣la艂am ju偶 nawet o plastyce pow艂ok brzucha - http://chirurg-plastyczny.com.pl/plastyka-powlok-brzucha-czym-jest-jak-wyglada-gdzie-ja-wykonac/ - jest to jednak operacja i strasznie si臋 boj臋... Kt贸ra艣 z was mo偶e mia艂a taki zabieg i powie jak to u was by艂o?

Awatar u偶ytkownika
jadziakobierska
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: jadziakobierska » 6 gru 2018, o 12:11

Ja zawsze podkre艣lam, 偶e dieta stanowi 70% rezultatu i zawsze warto jest j膮 艂膮czy膰 z aktywno艣ci膮 fizyczn膮. Ja jak trac臋 motywacj臋 do 膰wicze艅 (zwykle jest to cardio na si艂owni, b膮d藕 bieganie po park), musz臋 sobie kupi膰 jak膮艣 now膮 rzecz, jak leginsy, bluzka czy buty. Nie wiem czy wiecie, jak wa偶ny jest odpowiedni dob贸r legins贸w do naszej sylwetki. 殴le dobrane mog膮 na serio popsu膰 nam trening i mo偶emy nie by膰 tak zmotywowane jak na pocz膮tku http://realsporting.pl/czym-powinny-charakteryzowac-sie-dobre-leginsy-damskie/

Wr贸膰 do 鈥濬itness鈥