Dzisiaj jest 19 pa藕 2018, o 04:46

zakupy online

Bie偶膮ce i przysz艂e trendy
Awatar u偶ytkownika
ladydi
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

zakupy online

Nieprzeczytany postautor: ladydi » 12 mar 2013, o 11:01

hej! jestem ciekawa, gdzie robicie zakupy w sieci? do tej pory zadowolona jestem tylko z zalando (duzy wybor i ciekawe promocje).
Mo偶ecie poleci膰 co艣 jeszcze? :)

Awatar u偶ytkownika
marrika
Wtajemniczona

Re: zakupy online

Nieprzeczytany postautor: marrika » 15 mar 2013, o 13:29

To zale偶y czego szukasz. W zalado akurat s膮 rzeczy g艂贸wnie z wy偶szej p贸艂ki, wysy艂ka zawsze free, ale przy butach za 500z艂 to raczej powinno by膰 normalne;)
Z takim rozmachem jak zalodo mamy ma艂o sklep贸w internetowych, zale偶y czego szukasz. Je艣li chodzi o buty to zamawiam na deezee.pl
Kocham marzy膰, marz臋 by by膰 sob膮

Awatar u偶ytkownika
sandra
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: sandra » 26 cze 2013, o 10:28

Ja bardzo cz臋sto kupuj臋 w internecie :) Oferta jest naprawd臋 spora i nie raz mo偶na znale藕膰 naprawd臋 ciekawe promocje.

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 26 cze 2013, o 14:08

Moje zdanie na temat zakup贸w przez internet jest og贸lnie pozytywne. Oczywi艣cie zdarzy艂o mi si臋 kilka zakup贸w, gdzie dana rzecz nie by艂a tym ze zdj臋cia, albo nie przysz艂a, albo dotar艂a do 3 miesi膮cach, albo zamiast n贸wki by艂a wynaci膮gana bluzka z plamami nie do sprania. Jednak na te setki zakup贸w z sieci by艂 to zaledwie ma艂y u艂amek. Rzadko chodz臋 po sklepach, mo偶e dlatego, 偶e pracuj臋 w centrum handlowym i w dni wolne uciekam od tych moloch贸w jak najdalej:) Czasem wst膮pie do ulubionych butik贸w, ale cz臋sto nie ma mojego rozmiaru i koloru.
Nie lubi臋 ubra艅 i w kt贸rych si臋 藕le czuje, ale o dziwo takie zakupy zdarzaj膮 mi si臋 i przez internet i "na 偶ywo". Ostatnio kupi艂am spodnie w realnym sklepie, pomierzy艂am itp. ale nie czuj臋 si臋 w nich komfortowo. Po pierwszym praniu efekt si臋 spot臋gowa艂. W jednym miejscu lec膮, w drugim za ciasne. I kto powie, 偶e przymierzenie daje 100% pewno艣膰..
W ubiorze preferuj臋 rozci膮gliwe legginsy, kt贸re jakby nie by艂o same si臋 dopasowuj膮 i bluzki. Z nimi ju偶 r贸偶nie, sklepy, ciucholandy, online.

Paoline

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 28 cze 2013, o 21:57

A no Roxy troch臋 racji w tym jest - i sklepy realne i internetowe maj膮 swoje wady,
no taki jest 艣wiat, nie ma si臋 co specjalnie dziwi膰.

Awatar u偶ytkownika
izabelaw29
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontaktowanie:

Nieprzeczytany postautor: izabelaw29 » 30 cze 2013, o 11:41

Ja robi臋 zakupy w fabryka-kolczyka.pl.Polecam

Awatar u偶ytkownika
syndyk
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: syndyk » 15 lip 2013, o 15:43

stylroom.pl bardzo fajna

Awatar u偶ytkownika
AlkaM
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: AlkaM » 16 lip 2013, o 11:49

Ja w tym roku skorzysta艂am na wyprzeda偶ach w Showroom. Maj膮 pi臋kne, oryginalne ciuchy, ale ceny zawrotne, wi臋c kupuj臋 tylko po przecenach.

Awatar u偶ytkownika
szykowna
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: szykowna » 22 lip 2013, o 12:26

Robi臋 zakupy w sieci, ale raczej s膮 to sporadyczne przypadki, mam do艣膰 nietypow膮 sylwetk臋, wi臋c zwykle musz臋 duuu偶o mierzy膰, zanim znajd臋 co艣 na siebie :P

Awatar u偶ytkownika
susza
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: susza » 24 lip 2013, o 09:16

Zdarza mi si臋 robi膰 zakupy w sieci, ale g艂贸wnie w sklepach, kt贸re znam i lubi臋. Nie przepadam za eksperymentami. Najcz臋艣ciej kupuj臋 po prostu w internetowym sklepie Zary lub w Asos.com.

Wr贸膰 do 鈥濼rendy鈥