Dzisiaj jest 24 kwie 2019, o 22:26

Idealny prezent dla ch艂opaka

Pomys艂y na niebanalne prezenty
Awatar u偶ytkownika
Alfasan
Wtajemniczona

Re: Idealny prezent dla ch艂opaka

Nieprzeczytany postautor: Alfasan » 10 lis 2018, o 09:19

Zegarek lub galanteria sk贸rzana to bardzo dobry pomys艂 na prezent dla ch艂opaka, mo偶e markowy pasek lub portfel? Polecam zerkn膮膰 do nas gdzie znajdziesz kilka ciekawych kolekcji :)

Awatar u偶ytkownika
nataliatopek
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: nataliatopek » 2 sty 2019, o 09:05

proponuje zakup koszuli ,, w moim przypadku prezent udany... zaryzykowa艂am i zam贸wi艂am https://swiat-koszul.pl/ ...

Awatar u偶ytkownika
Aldix3
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Aldix3 » 30 sty 2019, o 17:35

Ja mojemu kupi艂am torb臋 (tak膮 jak chcia艂) i voucher do VR roomu. By艂 zachwycony! ;)

Awatar u偶ytkownika
Wiktoria32
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Wiktoria32 » 3 mar 2019, o 13:25

Ja swojemu byczkowi zam贸wi艂am zegarek z aliexpress, nie brzmi to mo偶e zbyt niesamowicie, ale nie mam zbyt du偶ego bud偶etu, a zegarki na przyk艂ad w cenach za 50 do 100 z艂otych s膮 bardzo, ale to bardzo 艂adne. kupowa艂am na aliexpres przez stron臋 alitopbrands polska zegarek doszed艂 w trzy tygodnie z chin. Du偶y wyb贸r na alliexpress jest r贸wnie偶 krawat贸w albo pask贸w m臋skich te偶 bardzo 艂adny prezent

Awatar u偶ytkownika
Keira
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Keira » 26 mar 2019, o 10:08

No wla艣nie nie wiem czy podarowa艂abym ch艂opakowi co艣 zwi膮zanego z jego hobby.... Po prostu obawia艂abym si臋,ze w tym nie wypal臋 i 偶e prezent jaki mu podaruj臋 nie b臋dzie mu si臋 podoba艂.Zdecydowanie wol臋 bezpieczniejsze formy prezent贸w. Uniwersalne. Tak jak osoby powyzej raz zaprojektowa艂am dla faceta kubeczek, raz zaprojektowa艂am koszulk臋.... https://www.megakoszulki.pl O tutaj

Wr贸膰 do 鈥濩o kupi膰 dla..鈥