Dzisiaj jest 20 lis 2018, o 14:47

Dermoskometyki

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Paoline

Dermoskometyki

Nieprzeczytany postautor: Paoline » 10 mar 2014, o 10:33

Zacz臋艂am si臋 ostatnio wczytywa膰 w dzia艂anie tzw dermokosmetyk贸w (艣ci艣le pasuj膮cych do konkretnego typu sk贸ry), no i w sumie zaciekawi艂o mnie to na tyle, 偶e kto wie czy si臋 nie skusz臋.
W necie jest wiele sklep贸w, w kt贸rych o porade co do wybrania takiego dermokosmetyku mo偶na za darmo spyta膰 ich farmaceut臋 (online) - i tu tylko si臋 zastanawiam, czy bez ogl膮dania sk贸ry tylko na podstawie tego co o niej powiem taki farmaceuta rzeczywi艣cie dobrze dobierze mi krem, czy serum?
Na pewno to wi臋cej ni偶 gdybym sama strzela艂a, ale tak dumam.

A wy w og贸le mieli艣cie kiedy艣 do czynienia z dermokosmetykami?

[skrypt][/skrypt]

Awatar u偶ytkownika
Roxy
Administrator

Re: Dermoskometyki

Nieprzeczytany postautor: Roxy » 25 cze 2014, o 21:05

Obecnie u偶ywam Iwostin. Bardzo dobra Polska firma.
Kupuje na necie w aptece ziko po 26-30 z艂 co uwa偶am za super cen臋 jak na apteczne.
Pr贸bowa艂am vichy i s艂awny effaclar duo z La Roche Posay, ale tak mnie wysypa艂o i uczuli艂o, 偶e dzi臋kuj臋:(

Awatar u偶ytkownika
igabystra
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: igabystra » 6 sie 2014, o 13:58

Bardzo dobre s膮 kosmetyki z Biodermy, niestety bardzo drogie i nie zawsze lepsze od ta艅szych "odpowiednik贸w" innych firm. Dlatego kiedy akurat brak mi funduszy na krem do cery naczynkowej z Biodermy, ktory kosztuje na promocji w ZikoAptece oko艂o 45z艂 (normalnie 80z艂), to kupuje po prostu krem do cery naczynkowej z Ziaji (jest na dzie艅 i na noc) cena jednego opakowania nie przekracza 15z艂. No i w艂a艣nie s艂ysza艂am, 偶e produkty z Iwostinu te偶 s膮 dobre, zreszt膮 gdzie艣 tu (wy偶ej albo ni偶ej w postach) moje zapytanie o polecany mi przez kole偶ank臋 tr贸jaktywny krem antyperspiracyjny.

Awatar u偶ytkownika
AnetkaW89
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: AnetkaW89 » 13 wrz 2018, o 02:42

Ja nie stosuje kosmetyk贸w drogeryjnych, bo uwa偶am, 偶e s膮 艣rednio skuteczne a wcale nie du偶o ta艅sze od dermokosmetyk贸w. Do tej pory u偶ywa艂am kosmetyk贸w do twarzy bardzo znanej marki, kt贸rej nazwy nie b臋de tutaj wypisywa膰, bo niczego ona nie wniesie. Na tej stronie https://kolagen.info/i54,tradzik-rozowaty.html przeczyta艂am artyku艂 o tr膮dziku r贸偶owatym, sposobie piel臋gnacji sk贸ry dotkni臋tej tej chorob膮. Po przeczytaniu tego artyku艂u zacze艂am zastanawiac si臋 nad kupieniem i stosowaniem kolagenu. Jak s膮dzicie mo偶e sprawdzi膰 si臋 u osoby z tr膮dzikiem r贸偶owatym?

Awatar u偶ytkownika
wiszka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: wiszka » 7 lis 2018, o 20:13

a probowaliscie z emolientami? One swietnie nawilzaja skore i dodatkowo chronia jej naturalny plaszcz lipidowy. U mnie wyrazna poprawa jest przy stosowaniu emulsji i kremu z serii latopic :)

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥