Dzisiaj jest 3 kwie 2020, o 10:43

Jakie plany po maturach?

Awatar u偶ytkownika
jula
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Jakie plany po maturach?

Nieprzeczytany postautor: jula » 29 maja 2016, o 19:34

O widz臋, 偶e w膮tek idealnie dla mnie, bo w艂a艣nie jestem w takiej sytuacji ;). Matura napisana, egzaminy ustne zdane, nic tylko czeka膰 na wyniki. Nawet si臋 nie boj臋, cho膰 przyznam szczerze, 偶e przed maturami stres by艂 ogromny :D Teraz mam najd艂u偶sze wakacje w 偶yciu i w planach mam wyjazd za granic臋 do pracy. Mam ju偶 wszystko za艂atwione, wylatuje na pocz膮tku czerwca, a planuj臋 wr贸ci膰 przed ko艅cem rekrutacji, bo na uczelni na kt贸r膮 chc臋 i艣膰, rekrutacja trwa do ko艅ca wrze艣nia. A wybieram si臋 na specjalno艣膰 dyplomacja, realizowan膮 na kierunku Stosunki mi臋dzynarodowe na UTH w Warszawie - chc臋 i艣膰 na studia dzienne. Mieszkam w Wawie od urodzenia, tutaj jest m贸j rodzinny dom, wi臋c nie b臋d臋 musia艂a si臋 nigdzie przeprowadza膰, ani niczego wynajmowa膰, a to spory plus :D

Awatar u偶ytkownika
hektorka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: hektorka » 21 kwie 2017, o 15:03

Ja znalaz艂am kierunek dla siebie w Krakowie, wi臋c pewnie czeka mnie przeprowadzka. My艣la艂am kilka miesi膮ce czy warto i czy jest sens wybiera膰 studia daleko od domu, ale nigdzie indziej nie znalaz艂am podobnego kierunku. My艣l臋 te偶, 偶e grafika reklamowa http://grafika.wse.krakow.pl/studia/ jest dosy膰 przysz艂o艣ciowa i nie powinnam mie膰 problem贸w ze zalezieniem dobrej pracy.

Awatar u偶ytkownika
mateusz101
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: mateusz101 » 1 maja 2017, o 19:52

gdybys chciala jednak isc na prawo to dam ci pewien kontakt adwokat wodzis艂aw 艣l膮ski karnista w razie jakichkolwiek pytan mozesz sie z nim skontaktowac

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 16 maja 2017, o 11:44

C贸偶, ja w艂a艣nie jestem w trakcie matur i zamierza膰 i艣膰 na studia. Jestem umys艂em humanistycznym, ale wiem, 偶e po takich studiach ci臋偶ko o prac臋, wi臋c b臋d臋 studiowa膰 ochron臋 艣rodowiska. Tyle w d艂u偶szej perspektywie, a w kr贸tszej? W kr贸tszej zamierzam si臋 wybra膰 na zagraniczny ob贸z j臋zykowy. Odk艂ada艂am na ten cel pieni膮dze przez ca艂y rok i uwa偶am, 偶e to po偶yteczny spos贸b sp臋dzenia wakacji. Nie do艣膰, 偶e mo偶na pozna膰 nowych ludzi, to jeszcze podszlifowa膰 angielski. Jakby kt贸ra艣 z kole偶anek by艂a tym zainteresowana, to odsy艂am do strony organizatora takich wypad贸w - https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe

Awatar u偶ytkownika
izzzka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: izzzka » 30 maja 2017, o 11:55

Te偶 pisa艂am w tym roku matur臋 i w sumie to ju偶 si臋 nie mog臋 doczeka膰 wynik贸w :D Powinno by膰 dobrze :D Troch臋 si臋 ba艂am matmy, ale niepotrzebnie bo nie by艂o tak 藕le :D A co do studi贸w to ju偶 wybra艂am, chc臋 i艣膰 na zarz膮dzanie kryzysowe na WSP do Wroc艂awia ;) Kierunek ciekawy i co najwa偶niejsze od dawna o nim my艣la艂am ;)

Awatar u偶ytkownika
jasmine
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: jasmine » 26 mar 2020, o 20:26

Zanim jednak dojdzie do takich plan贸w trzeba zda膰 egzamin, a do niego naprawd臋 trzeba si臋 odpowiednio przygotowa膰. Aby wspom贸c swoj膮 nauk臋 warto zainwestowa膰 w podr臋czniki https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... snoszkolna , kt贸re przeka偶膮 nam 艣wie偶膮 wiedz臋.

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥