Dzisiaj jest 16 sty 2019, o 21:34

Porozmawiajmy o butach :)

Awatar u偶ytkownika
Kejti1998
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Porozmawiajmy o butach :)

Nieprzeczytany postautor: Kejti1998 » 23 pa藕 2018, o 12:41

Je艣li buty to tylko wygodne! W 偶yciu bym ca艂ego dnia na szpilkach nie przechodzi艂a :lol: i podziwiam dziewczyny co tak robi膮. Ja to nawet na wesele mam problem 偶eby jakie艣 wysokie buty za艂o偶y膰. Adidasy ponad wszystko :D :D :D

Awatar u偶ytkownika
Alfasan
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Alfasan » 19 lis 2018, o 17:43

Buty maj膮 by膰 nie tylko wygodne i praktyczne, ale te偶 艂adne i stylowe, w szczeg贸lno艣ci je偶eli zale偶y nam na tym aby by膰 trendy i na czasie. Wa偶ne jest tak偶e sprawdzenie producenta i jako艣ci danego obuwia. Mimo 偶e istnieje wiele znanych i szanowanych marek, trzeba 艣ledzi膰 sklepy internetowe i aktualne promocje, teraz zim膮 wiele ciekawych modeli kupimy znacznie taniej.

Awatar u偶ytkownika
slowkoo
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: slowkoo » 18 gru 2018, o 14:23

Ja na studni贸wk臋 kupi艂am tutaj cz贸艂enka na s艂upku https://www.gemre.com.pl/pol_m_Czarne-c ... u-580.html Najzwyklejsze czarne na ma艂ym obcasie, da艂am za nie 30z艂. S膮 bardzo wygodne, nie za niskie i nie za wysokie. Idealne :)

Awatar u偶ytkownika
Alfasan
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Alfasan » 21 gru 2018, o 12:47

A zagl膮dali艣cie do nas? Bo w dalszym ci膮gu mamy ciekawe promocje i 艣wi膮teczne rabaty, na pewno ka偶dy znajdzie co艣 dla siebie :)

Wr贸膰 do 鈥濷buwie鈥