Dzisiaj jest 22 lis 2018, o 12:17

Zbyt kr贸tkie spodenki

Czy to jest na topie?
Awatar u偶ytkownika
Sport-Trend
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Zbyt kr贸tkie spodenki

Nieprzeczytany postautor: Sport-Trend » 2 sie 2017, o 09:38

Potwierdzam, na pla偶e b臋d膮 okej natomiast aby porusza膰 si臋 w nich na co dzie艅 po ulicy to ju偶 chyba nie bardzo, przynajmniej ja nie czu艂abym si臋 w nich zbyt komfortowo.

Awatar u偶ytkownika
Valdal
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Valdal » 27 mar 2018, o 12:40

S艂uchajcie, moje drogie kole偶anki. temat tyczy si臋 zakup贸w, wi臋c podczepi臋 si臋 pod niego, by膰 mo偶e kt贸ra艣 z Was b臋dzie w stanie mi co艣 podpowiedzie膰, co艣 doradzi膰. CHodzi o to, 偶e zastanawiam si臋 nad skorzystaniem z kod贸w rabatowych dost臋pnych za po艣rednictwem tej strony - https://blip.pl/kupony-rabatowe-do-sklepow-odziezowych/. Kt贸ra艣 z Was korzysta艂a ju偶 z takich kod贸w? Je艣li tak , to b臋d臋 wdzi臋czna, poniewa偶 chc臋 swojemu facetowi sprawi膰 niespodziank臋, a czas nagli. Fakt, 偶e troch臋 obudzi艂am si臋 z r臋k膮 w nocniku, ale czasu ju偶 nie mam mo偶liwo艣ci cofn膮膰...

Awatar u偶ytkownika
Alfasan
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Alfasan » 30 mar 2018, o 10:46

Jak dla mnie zdecydowanie za kr贸tkie, zahacza to o ekshibicjonizm, co nie jest dobre wed艂ug mnie.

Awatar u偶ytkownika
raneda
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: raneda » 6 wrz 2018, o 10:53

Zdecydowanie NOT. Czu艂abym si臋 niesamowicie niekomfortowo. :/ No i jak Afasan pisze - troch臋 to taki ekshibicjonizm. Takie rzeczy pokazywa膰 chc臋 tylko mojemu ch艂opakowi, dla ca艂ej reszty widok moich po艣ladk贸w jest zakazany (no, chyba, 偶e chodzi o str贸j k膮pielowy. :P).

Awatar u偶ytkownika
Pandusia8
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Pandusia8 » 13 wrz 2018, o 12:28

Zdecydowanie za kr贸tkie! Bardziej kojarz膮 mi si臋 z takimi "plastikowymi" paniami, kt贸re lubi膮 艣wieci膰 ty艂kami. Jak chce si臋 pokazywa膰 ty艂ek na ulicy to po co wgl spodenki, lepiej od razu wyj艣膰 w gaciach :)
Dobrze widzi si臋 tylko sercem. Najwa偶niejsze jest niewidoczne dla oczu

Wr贸膰 do 鈥濰ot or Not鈥