Dzisiaj jest 15 pa藕 2019, o 00:58

Jaka diete polecacie ?

Zdrowe od偶ywanie, pyszne potrawy, suplementy, warto艣ci od偶ywcze, nasze ulubione smaki!
Awatar u偶ytkownika
ruznew
Wtajemniczona
Kontakt:

Re: Jaka diete polecacie ?

Nieprzeczytany postautor: ruznew » 20 maja 2019, o 09:53

CZE艢膯,
W swoim 偶yciu pr贸bowa艂am wielu diet, jednak nigdy nie uda艂o mi si臋 skutecznie schudn膮膰 i utrzyma膰 form臋. Postanowi艂am skorzysta膰 z pomocy lekarskiej i wybra艂am si臋 na wizyt臋 do dr Wyszy艅skiej 鈥 endokrynolog. Okaza艂o si臋, 偶e mam problemy hormonalne, dzi臋ki odpowiedniemu leczeniu nareszcie schud艂am i wygl膮dam atrakcyjnie! Dodam, 偶e efekt utrzymuje si臋 ju偶 ponad 6 miesi臋cy i mam nadzieje, 偶e tak pozostanie :)

Awatar u偶ytkownika
wrons_ka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: wrons_ka » 23 maja 2019, o 12:21

Po diet臋 najlepiej uda膰 si臋 do dietetyka poniewa偶 dobra dieta to taka kt贸ra jest dostosowana do Twojego stylu 偶ycia, aktywno艣ci fizycznej, pracy :)

Awatar u偶ytkownika
pertka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: pertka » 30 maja 2019, o 15:46

ja zamawiam sobie posi艂ki od http://foodandlife.com.pl/ bo ja jako艣 zawsze zapominam o jedzeniu, a tutaj kupi艂am i wiem ze musz臋 zje艣膰, jestem tez aktywn膮 fizycznie osob膮, wiec takie niedojadanie, to na dobre wiem, ze nie wychodzi . A posi艂ki tam og贸lnie sa naprawd臋 smaczne i pe艂nowarto艣ciowe i zawsze 艣wie偶utkie, a偶 na mysl teraz mi 艣linka pociek艂a :P

Awatar u偶ytkownika
kasiakowa06
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: kasiakowa06 » 7 cze 2019, o 11:20

Potwierdzam opinie wy偶ej! Catering dietetyczny to genialny pomys艂. Nie musisz po艣wi臋ca膰 czasu na gotowanie w kuchni, a masz pewno艣膰, 偶e przygotowane posi艂ki s膮 odpowiednio zdrowe i nietucz膮ce :D Polecam catering fit Szczecin. Bardzo urozmaicone menu. P贸ki co wszystkie zam贸wione posi艂ki bardzo mi smakuj膮 i s膮 naprawd臋 艣wie偶e!

Awatar u偶ytkownika
jasmine
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: jasmine » 11 pa藕 2019, o 12:33

Ja zdecydowanie polecam diet臋 pude艂kow膮. Sama stosowa艂am jaki艣 czas tak膮 diet臋 i by艂am zadowolona. Nie spodziewa艂am si臋, 偶e mo偶na je艣膰 tak smacznie i chudn膮膰, bez 偶adnych g艂od贸wek. Super. Teraz kole偶anka te偶 b臋dzie korzysta艂a z cateringu dietetycznego, ale https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/zryjzdrowo . M贸wi艂a, 偶e tworz膮 oni posi艂ki, kt贸re nawet oczyszczaj膮 organizm.

Wr贸膰 do 鈥瀂drowie i dieta鈥