Dzisiaj jest 3 kwie 2020, o 09:44

Sprz臋t agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jak膮 mark臋 polecacie?

Awatar u偶ytkownika
hokan70
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Sprz臋t agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jak膮 mark臋 polecacie?

Nieprzeczytany postautor: hokan70 » 29 mar 2017, o 09:37

W艂a艣nie urz膮dzam kuchni臋 i tak si臋 zastanawiam, czy jest jaka艣 moda nakazuj膮ca aby sprz臋ty by艂y jednej marki? Kole偶anki uparcie twierdz膮, 偶e je艣li tak zrobi臋 to b臋dzie wygl膮da膰 bardzo elegancko i presti偶owo... Ale czy presti偶 jest najwa偶niejszy? Czy funkcjonalno艣膰, wygoda i bezawaryjno艣膰? Przy okazji mo偶e pochwalcie si臋 swoim sprz臋tem, chodzi mi konkretnie o lod贸wk臋 (wolnostoj膮c膮), mikrofal臋 (do zabudowy), piekarnik (do zabudowy), p艂yt臋 indukcyjn膮 (do zabudowy) i zmywark臋 (do zabudowy). Porad藕cie jakich producent贸w unika膰, jakie macie do艣wiadczenia itp. Dotychczas w mojej kuchni kr贸lowa艂 Electrolux i Whirlpool, z艂ego s艂owa powiedzie膰 nie mog臋 o ich agd, chocia偶 odkurzacz centralny Electroluxa to jaka艣 totalna pora偶ka.. W Mediaexpercie pan sprzedawca kiedy ogl膮da艂am sprz臋ty pr贸bowa艂 wm贸wi膰 偶e najlepsza jest Amica i tylko Amic臋 mi poleca, nic innego mi nie sprzeda, 偶ebym potem nie kl臋艂a na niego i takie tam. To co m贸wi sprzedawca nale偶y dzieli膰 na dwa, albo m贸wi prawd臋 bo jest fajnym sprzedawc膮, albo wciska Amic臋 bo tak ma narzucone odg贸rnie. Czyli na dwoje babka wr贸偶y艂a. M贸j m膮偶 te偶 jest zdezorientowany, bo jak twierdzi "kiedy艣 agd robili in偶ynierowie, a dzisiaj robi膮 ksi臋gowi"...

Awatar u偶ytkownika
Mammaba
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Sprz臋t agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jak膮 mark臋 polecacie?

Nieprzeczytany postautor: Mammaba » 23 kwie 2017, o 22:34

Firma raven ma rewelacyjne, nowoczesne sprz臋ty i to za niewielk膮 kas臋 - http://www.euro.com.pl/cms/sklep-raven.bhtml . Ja mam od nich zar贸wno mikser , blender jak i opiekacz do kanapek. Musze jeszcze czajnik bezprzewodowy dokupi膰 bo stary pad艂 :/

Awatar u偶ytkownika
pertka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: pertka » 1 mar 2020, o 22:05

nie wiem jak wy ale jezeli chodzi o sprzet to ja mam odkurza od irobot roomba model i7 i jest to najlepszy sprz臋t jaki mog艂am sobie kupi膰, szybko odkurza, bez niczyjej pomocy, nie obija mebli i jest idealny dla alergik贸w.

Awatar u偶ytkownika
jasmine
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: jasmine » 26 mar 2020, o 08:46

Nie musi by膰 wszystko tej samej marki. Najwa偶niejsze jest to, aby dany sprz臋t spe艂nia艂 nasze oczekiwania. A czy kojarzycie sklep https://elhandel.pl/maszynka-do-ciastek-c-2_167.html ? Bo tam zauwa偶y艂am fajne artyku艂y do kuchni. Dok艂adniej pisz膮c wpad艂a mi w oko maszynka do robienia ciasteczek.

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥