Dzisiaj jest 19 gru 2018, o 12:47

foteliki samochodowe dla dziecka

Awatar u偶ytkownika
meggilove
Wtajemniczona

foteliki samochodowe dla dziecka

Nieprzeczytany postautor: meggilove » 4 maja 2018, o 14:34

Witajcie! Porad藕cie mi jaki fotelik samochodowy kupujecie ? jakie najlepiej si臋 sprawdzaj膮 ? Czyta艂am 偶e foteliki kiddy s膮 bardzo dobre i fajnie sprawdzaj膮 si臋 podczas podr贸zy , czy ktos z Was mia艂 takie ?

Awatar u偶ytkownika
Inezz
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: foteliki samochodowe dla dziecka

Nieprzeczytany postautor: Inezz » 21 wrz 2018, o 09:03

Wyb贸r fotelik贸w samochodowych dla naszych dzieci jest dzisiaj tak du偶y, 偶e naprawd臋 trudno zdecydowa膰 si臋 na zakup jakiego艣 konkretnego modelu. W zwi膮zku z czym bez w膮tpienia zanim jeszcze si臋 zdecydujemy, warto odwiedzi膰 stron臋 bezpiecznybrzdac.pl . Znajdziemy tam bowiem wiele ciekawych artyku艂贸w, jak r贸wnie偶 recenzj臋 produkt贸w, bez kt贸rych 偶aden maluch nie mo偶e si臋 oby膰, tak偶e fotelik贸w i na pewno po takiej lekturze du偶o 艂atwiej b臋dzie nam podj膮膰 ostateczn膮 decyzj臋.

Awatar u偶ytkownika
komuszka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: foteliki samochodowe dla dziecka

Nieprzeczytany postautor: komuszka » 27 pa藕 2018, o 23:46

Ja zmiast podk艂adki czy fotelika dla swego starszaka u偶ywam Smart Kid Belt. Jest to dla mnie rozwi膮zanie idealne nie tylko jako mamy tr贸jki dzieci, kt贸re w ko艅cu 艂atwo mieszcz膮 si臋 na tylnej kanapie lecz r贸wnie偶 w przypadku gdy z zaj臋膰 dodatkowych odbieraj膮 je dziadkowie. Bo oni te偶 maj膮 swoje urz膮dzonko, one kosztuje tylko 99z艂.

Wr贸膰 do 鈥濺odzina, przyja藕nie i wszystkie inne tematy:)鈥