Dzisiaj jest 23 mar 2019, o 11:50

Dodatki do wn臋trz

Awatar u偶ytkownika
meggilove
Wtajemniczona

Dodatki do wn臋trz

Nieprzeczytany postautor: meggilove » 13 lis 2018, o 11:41

Witajcie! Jestem w trakcie aran偶acji wn臋trza, zastanawiam si臋 nad salonem i sypialni膮 . Poszukuj臋 dodatk贸w w nowoczesnym stylu , my艣l臋 mo偶e o stylu skandynawskim uwielbiam go Chcia艂abym aby moje wn臋trza wy艂y tak urz膮dzone bym czu艂a si臋 tam zrelaksowana i spokojna. Znacie jakie艣 dobre sklepy gdzie kupi臋 tego typu rzeczy ? Czyta艂am w internecie na ten temat i du偶o os贸b poleca takie sklep https://room99.pl/ Kojarzycie ich? Co mo偶ecie mi poleci膰?

Awatar u偶ytkownika
wiszka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Dodatki do wn臋trz

Nieprzeczytany postautor: wiszka » 18 lis 2018, o 18:13

Wydaje mi sie, ze w salonie agata znajdziesz rozne takie cuda :) Teraz maja wyprzedaze i widzialam, ze sporo rzeczy przecenili :)

Awatar u偶ytkownika
nosleep
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: nosleep » 19 lis 2018, o 11:02

Dodatki sa bardzo wa偶ne, tylko pami臋tajcie, 偶e jak co艣 kupujecie to warto wybra膰 takie dodatki, kt贸re pasuj膮 do wn臋trza.
Jesli szukacie jaki艣 ciekawych dodatk贸w do zaaran偶owania okien to rozwa偶cie zakup rolety 艣ciennej wewn臋trznej.Teraz bardzo modne sa rolety typu zebra. Tego typu rolety wygl膮daj膮 bardzo nowocze艣nie, ponadto mo偶na nimi wygodnie regulowac dop艂yw 艣wiat艂a. Co najwa偶niejsze - rolety te moga by膰 w dowolnym kolorze wi臋c 艂atwo je dopasowa膰 do wn臋trza.

Awatar u偶ytkownika
wiola.pik
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: wiola.pik » 21 lut 2019, o 12:38

Ja cz臋sto r贸偶nego rodzaju dodatki do wn臋trz kupuj臋 w Pepco .

Wr贸膰 do 鈥濪om, wystr贸j wn臋trz鈥