Dzisiaj jest 24 kwie 2019, o 22:41

Dodatki do wn臋trz

Awatar u偶ytkownika
meggilove
Wtajemniczona

Dodatki do wn臋trz

Nieprzeczytany postautor: meggilove » 3 gru 2018, o 16:03

Witajcie! Jestem w trakcie urz膮dzania salonu. Szukam fajnych element贸w dekoracyjnych , oraz takich kt贸re b臋d膮 stanowi艂y fajne wyposa偶enie. Wn臋trze salonu mam w stylu skandynawskim. . Gdzie najlepiej kupi膰 takie rzeczy ? Zale偶y mi na tym aby by艂y wyj膮tkowe i niepowtarzalne. Znajoma poleca mi sklep w kt贸rym maj膮 bardzo du偶o ciekawych i nowoczesnych dodatk贸w zerknijcie www.mandihouse.pl Korzystali艣cie z ich us艂ug i zamawiali艣cie co艣 ?

Awatar u偶ytkownika
nosleep
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Dodatki do wn臋trz

Nieprzeczytany postautor: nosleep » 21 mar 2019, o 18:39

Obecnie chyba nikt nie powinien mie膰 problemu z wyborem dodatk贸w. Naprawd臋 jest teraz bardzo du偶y wyb贸r r贸偶nych dekoracji a tak偶e dodatk贸w, kt贸re s膮 funkcjonalne a nie tylko maj膮 rol臋 ozdoby. Do takich na pewno mo偶na zaliczy膰 rolety 艣cienne wewn臋trzne. Rolety takie pi臋knie dekoruj膮 okno i 艣cian臋 jednocze艣nie zabezpieczaj膮c przed wpadaniem promieni s艂onecznych. Bardzo du偶y wyb贸r modnych i wytrzyma艂ych rolet oferuje producent firma Deco Design. W ich ofercie znajdziecie gotowe rolety w r贸偶nych kolorach i wzorach a tak偶e mo偶ecie zam贸wi膰 rolety na wymiar.

Awatar u偶ytkownika
agadys
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Dodatki do wn臋trz

Nieprzeczytany postautor: agadys » 22 mar 2019, o 14:49

A co s膮dzicie o pufach jako uzupe艂niaj膮cy dodatek aran偶acji? Sporo ostatnimi czasy wida膰 ich na wszelkich aran偶acjach. Powa偶nie zastanawiam si臋 nad zakupem i wymy艣li艂am sobie, 偶e jedn膮 postawi臋 w salonie, a drug膮 w sypialni. Zajrza艂am do scandicsofa.pl sk膮d mamy 艂贸偶ko i maj膮 je w swojej ofercie, a ta https://scandicsofa.pl/pl/p/Pufa-Aklejor/178 fantastycznie by wygl膮da艂a w艂a艣nie przy nim. Identyczne pikowanie i tak samo welur, oczywi艣cie kolor ten niebieski ale jak 艂贸偶ko czyli mi臋ta. Co s膮dzicie o tym moim pomy艣le?

Wr贸膰 do 鈥濪om, wystr贸j wn臋trz鈥