Dzisiaj jest 20 cze 2019, o 05:17

Kurtka puchowa na mrozy

Bie偶膮ce i przysz艂e trendy
Awatar u偶ytkownika
jadziakobierska
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Kurtka puchowa na mrozy

Nieprzeczytany postautor: jadziakobierska » 11 gru 2018, o 10:38

Hej dziewczyny!
Potrzebuj臋 Waszej pomocy przy wyborze kurtki puchowej. A wi臋c do tej pory nosi艂am jedynie p艂aszcze we艂niane, jednak nie daj膮 one rady za bardzo kiedy temperatura spada poni偶ej zera. Wi臋c zastanawiam si臋 nad kurtka puchow膮 =. Teraz pytanie: lepiej jest wybra膰 tak膮 z puchem prawdziwym czy sztucznym? Nadmieni臋, 偶e nie mam 偶adnej alergii. Czy serio jest a偶 tak du偶a r贸偶nica w szybko艣ci grzania, takie informacje znalaz艂am w artykule http://szafygarderoby.pl/puch-naturalny-wypelnienie-syntetyczne-kurtka/
Jakie s膮 Wasze spostrze偶enia? Jakie kurtki wolicie?

Awatar u偶ytkownika
kasiex
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Kurtka puchowa na mrozy

Nieprzeczytany postautor: kasiex » 17 gru 2018, o 14:05

Kiedy艣 mia艂a taki syntetyczny ale znalaz艂am pi臋kn膮 kurtk臋 z prawdziwym w VIVE Profit i si臋 okaza艂o, 偶e jest znaczniej cieplej i 偶aden mr贸z mi teraz nie straszny :)

Awatar u偶ytkownika
aparatka00
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: aparatka00 » 18 gru 2018, o 19:51

je偶eli chodzi o kurtki, to najlepiej je艣li s膮 wype艂nione kaczym puchem - s膮 lekkie a bardzo ciep艂e :)

Awatar u偶ytkownika
Flediant
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Flediant » 21 gru 2018, o 09:19

Ja nie lubi臋 jak kurtka wygl膮da jak jaka艣 arktyczna, musi by膰 ciep艂a ale nie mo偶e by膰 gruba.

Awatar u偶ytkownika
Alfasan
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: Alfasan » 21 gru 2018, o 11:56

Trudno to czasem pogodzi膰, aczkolwiek ja zamiast oryginalno艣ci stawiam tutaj przede wszystkim na wygod臋 i ciep艂o wiec kurtka puchowa plus kozaki to idealne rozwi膮zanie na trzaskaj膮ce mrozy :)

Wr贸膰 do 鈥濼rendy鈥