Dzisiaj jest 26 sie 2019, o 03:11

Gdzie szukali艣cie inspiracji dotycz膮cych umeblowania pokoju

Bie偶膮ce i przysz艂e trendy
Awatar u偶ytkownika
daliana
Wtajemniczona

Gdzie szukali艣cie inspiracji dotycz膮cych umeblowania pokoju

Nieprzeczytany postautor: daliana » 7 mar 2019, o 12:21

Czeka mnie remont ale w g艂owie mam totaln膮 pustk臋. Niby pomys艂ow jest du偶o ale nie wiem jaki chcia艂abym wprowadzi膰 do wn臋trza....Doradzicie jakie艣 swoje pomys艂y?

Awatar u偶ytkownika
elmira
Wtajemniczona

Re: Gdzie szukali艣cie inspiracji dotycz膮cych umeblowania pokoju

Nieprzeczytany postautor: elmira » 29 mar 2019, o 20:05

Mam konto na pintere艣cie i lubi臋 sobie podejrze膰 jak ludzie maja umeblowane mieszkanie. Mo偶na tam znale藕膰 naprawd臋 wiele inspiracji i jak meblowa艂am sw贸j pok贸j to wiele razy z tego skorzysta艂am. Zdecydowa艂am sie na styl skandynawski. Czyli jasne kolory, przewa偶aj膮ca biel oraz kolor jedynie w dodatkach. Pok贸j jest ma艂y ale dzi臋ki takiemu rozwi膮zaniu prezentuje si臋 o wiele lepiej ni偶 w rzeczywisto艣ci.
Mo偶esz zajrze膰 sobie do tego sklepu: Zamawia艂am tam meble dla siebie i jestem zadowolona z ich jako艣ci.

W sklepie maj膮 spory wyb贸r mebli w dobrej cenie, jest mo偶liwos膰 wysy艂ki na raty. Oraz dostawa jest zupe艂nie darmowa. https://meblearkadius.pl/narozniki-wroclaw/

Awatar u偶ytkownika
Jasmine33
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka
Kontakt:

Re: Gdzie szukali艣cie inspiracji dotycz膮cych umeblowania pokoju

Nieprzeczytany postautor: Jasmine33 » 30 kwie 2019, o 21:56

Ja lubi臋 przegl膮da膰 r贸偶ne meble w sklepach internetowych i jak co艣 mi si臋 spodoba szukam inspiracji w google zwi膮zanych z danym meblem. Ostatnio oglada艂am fajne meble do salonu i wymieni艂am sobie stolik kawowy na nowy :P

Wr贸膰 do 鈥濼rendy鈥