Dzisiaj jest 23 maja 2019, o 05:44

Zaproszenia 艣lubne

Awatar u偶ytkownika
daliana
Wtajemniczona

Zaproszenia 艣lubne

Nieprzeczytany postautor: daliana » 15 mar 2019, o 08:42

Nie widzia艂am tematu dotycz膮cego zaprosze艅 slubnych. Jakie mia艂y艣cie na swoim 艣lubie?

Awatar u偶ytkownika
Wi艣nia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Zaproszenia 艣lubne

Nieprzeczytany postautor: Wi艣nia » 15 mar 2019, o 11:12

Nie mam tutaj zdj臋cia konkretnie moich zaprosze艅 ale moge Ci pokaza膰 jakie podobne mia艂am:
Obrazek

Nie s膮 to konkretnie moje zaproszenia bo si臋 nimi inspirowa艂am. Ale postanowi艂am zam贸wi膰 swoje bo nie mog艂am znale藕c podobnych na allegro. Jestem zadowolona.Bardzo 艂adne oraz takie jakie chcia艂am. Drukarnia spisa艂a sie na medal je艣li chodzi o jako艣膰. https://www.openprint.pl

Awatar u偶ytkownika
pertka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Zaproszenia 艣lubne

Nieprzeczytany postautor: pertka » 27 kwie 2019, o 19:42

Zaproszenia 艣lubne s膮 mega istotne, warto zastanowi膰 si臋 nad ich wyborem, jak robili艣my wesele w Osadzie August贸w, to w艂a艣ciciele nam nawet pomogli nam wybra膰 kolorystyk臋 zaprosze艅. Warto te偶 postara膰 si臋 o odpowiedni i konkretny lokal, o taki gdzie naprawd臋 dbaj膮 o klient贸w, w艂asnie w osadzie tak by艂o, wszystko dla klienta, na tip top przepi臋knie zorganizowane, sala ogromna, dobrze nag艂osniona akustycznie i du偶y parking :) Najpierw sala, potem zaproszenia :)

Wr贸膰 do 鈥濵oda 艣lubna鈥