Dzisiaj jest 26 cze 2019, o 16:09

W膮skie usta

Jak dba膰 o cer臋, makija偶e, fryzury.
Awatar u偶ytkownika
daliana
Wtajemniczona

W膮skie usta

Nieprzeczytany postautor: daliana » 18 mar 2019, o 10:28

Ot贸z wiadomo - w ostatnim czasie mozna zauwazyc coraz wiecej pieknych , pelnych , pomalowanych ust.
Ja osobiscie posiadam jedynie dwie kreseczki tworzace 'usta', sa dosc male i waskie , niestety ingerowac w nature nie chce i z takimi dane jest mi zyc ;p
Jak postrzegacie/ czy wgl zwracacie na to uwage jesli osoba taka jak ja maluje usta?

Awatar u偶ytkownika
Keira
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: W膮skie usta

Nieprzeczytany postautor: Keira » 18 mar 2019, o 12:27

Mo偶na 艂atwo skorygowa膰 kszta艂t. Polecam tutaj

b艂yszczyki - powiekszaja naturalnie i optycznie usta
jak rowniez pomadki matowe bo mo偶na dzieki nim nieco wyjecha膰 poza kontur ust oraz sprawi膰 ze s膮 wieksze
https://terazgostynin.pl/pl/658_materia ... 4459_.html
Je艣li jednak rzeczywi艣膰ie masz tak w膮skie oraz ma艂e usta mo偶esz zastanowi膰 si臋 nad powi臋kszaniem kwasem hialuronowym. Do niczego Ci臋 tutaj nie namawiam bo powinna by膰 to jedynie Twoja decyzja. Sama jednak si臋 zdecydowa艂am bo by艂 to m贸j wielki kompleks i osobiscie jestem zadowolona bo usta dzieki temu wygladaj膮 o wiele lepiej ni偶 wygl膮da艂y wcze艣niej!

Awatar u偶ytkownika
agamoon
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: agamoon » 10 kwie 2019, o 00:30

Delikatna kontur贸wka w kolorze ust lub szminki oraz b艂yszczyk. Z powi臋kszaniem za艣 bym nie ryzykowa艂a, 艂adnie to nie wygl膮da. Powi臋kszane usta przypominaj膮 mi 2 d偶d偶ownice :D

Awatar u偶ytkownika
DenerysD
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: DenerysD » 10 maja 2019, o 11:57

Je艣li kto艣 posiada w膮skie usta i traktuje je jako 藕r贸d艂o kompleks贸w, to przecie偶 w dzisiejszych czasach mo偶na bardzo szybko rozwi膮za膰 ten problem. Sama zdecydowa艂am si臋 na powi臋kszanie ust kwasem hialuronowym i powiem jedno - 偶a艂uj臋, 偶e zdecydowa艂am si臋 na to tak p贸藕no. Efekt jest naprawd臋 piorunuj膮cy!

Awatar u偶ytkownika
wiszka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: wiszka » 26 maja 2019, o 20:12

usta mozna ladnie wymodelowac kwasem hialuronowym :) taki zabieg robila moja siostra w https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/kwa ... wanie-ust/ bo miala praktycznie niewidoczna gorna warge i naprawe ladne naturalne efekty to dalo. w dodatku wargi sa ladnie nawilzone i wygladaja pieknie bez pomadki :)

Wr贸膰 do 鈥濽roda鈥