Dzisiaj jest 26 cze 2019, o 16:51

B贸le plec贸w

Zdrowe od偶ywanie, pyszne potrawy, suplementy, warto艣ci od偶ywcze, nasze ulubione smaki!
Awatar u偶ytkownika
terica
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

B贸le plec贸w

Nieprzeczytany postautor: terica » 12 kwie 2019, o 08:06

Hej mo偶e kto艣 poleci膰 co艣 na b贸l plec贸w? Najlepiej jakie艣 膰wiczenia. Ostatnio cz臋sto mnie boli w dolnym odcinku kr臋gos艂upa ...

Awatar u偶ytkownika
Smerfetka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: B贸le plec贸w

Nieprzeczytany postautor: Smerfetka » 18 kwie 2019, o 12:07

Lepiej najpierw id藕 do ortopedy, bo niekt贸rymi 膰wiczeniami mo偶esz jedynie pogorszy膰 spraw臋. Mog臋 Ci tutaj poleci膰聽Adriana St臋pi艅skiego z Poznania. Tu jest jego strona http://www.adrianstepinski.com.
"Jak kto艣 chce mie膰 pa艂ac, niech sobie sam smerfuje!" ;)

Awatar u偶ytkownika
opoka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: opoka » 18 kwie 2019, o 13:09

zainteresowa艂 mnie post, bo te偶 tak mam. Od p贸艂 roku pracuje w sklepie na paleciaku (takim jak tutaj) ale od 2 tygodni przenie艣li mniena inny dzia艂, gdzie maj膮 tylko paleciaki r臋czne i mniej wi臋cej od 3 dni mam b贸le w dole plec贸w, zastanawiam si臋 czy to od tego? i jak sobie z tym radzi膰?

Awatar u偶ytkownika
Anita_S
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Anita_S » 25 kwie 2019, o 10:17

Je艣li cierpisz z powodu b贸lu plec贸w, to rekomenduj臋 Ci masa偶 kamieniami, na kt贸ry sama regularnie ucz臋szczam. Od kilku miesi臋cy pracuje jako kelnerka, praktycznie ka偶dego dnia jestem nas nogach minimum 10 godzin dziennie. Stoj膮cy tryb 偶ycia odbi艂 si臋 na moim zdrowiu 鈥 nawracaj膮ce b贸le kr臋gos艂upa wpewnym momencie sta艂y si臋 nie do zniesienia. Wybawieniem okaza艂y si臋 dla mnie w艂a艣nie rozgrzane, p艂askie kamienie, kt贸re 艣wietnie u艣mierzaj膮 b贸l i przyspieszaj膮 regeneracj臋 mi臋艣ni.

Awatar u偶ytkownika
nosleep
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: nosleep » 25 kwie 2019, o 20:09

Czasem warto skorzysta膰 z pomocy fizjoterapeuty. Je艣li dokucza Ci b贸l i masz ograniczon膮 sprawno艣膰 top nie zwlekaj tylko udaj si臋 na zabiegi. Fizjoterapeuta dobierze zabiegi do Twoich potrzeb. Warto spyta膰 o fale uderzeniow膮 - to ca艂kowicie bezbolesny zabieg wykonywany takim aparatem https://www.bardomed.pl/aparaty-do-fali ... -eswt.html Fala uderzeniowa pomaga w regeneracji chorych miejsc gdy偶 wspomaga proces tworzenia si臋 kolagenu, poza tym redukuje objawy b贸lowe i przyspiesza powr贸t do sprawno艣ci.

Wr贸膰 do 鈥瀂drowie i dieta鈥