Dzisiaj jest 16 gru 2018, o 02:34

Dieta pude艂kowa Gda艅sk

Zdrowe od偶ywanie, pyszne potrawy, suplementy, warto艣ci od偶ywcze, nasze ulubione smaki!
Awatar u偶ytkownika
elmira
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Dieta pude艂kowa Gda艅sk

Nieprzeczytany postautor: elmira » 29 gru 2016, o 13:46

Siemka, mam takie pytanko ot贸偶 mam coraz mniej czasu, a wr臋cz prawie w og贸le go nie mam, aby przyrz膮dza膰 sobie jedzenie w domu. Dlatego zastanawia艂am si臋 ostatnio na przej艣cie na tzw. Diet臋 pude艂kowa, wiecie catering itp. i si臋 zastanawiam jak to mniej wi臋cej wygl膮da, jakie macie do艣wiadczenia z tego typu us艂ugami cateringowym.

I kogo polecicie w Gda艅sku?

Awatar u偶ytkownika
daliana
Wtajemniczona

Re: Dieta pude艂kowa Gda艅sk

Nieprzeczytany postautor: daliana » 29 gru 2016, o 15:04

elmira pisze:Siemka, mam takie pytanko ot贸偶 mam coraz mniej czasu, a wr臋cz prawie w og贸le go nie mam, aby przyrz膮dza膰 sobie jedzenie w domu. Dlatego zastanawia艂am si臋 ostatnio na przej艣cie na tzw. Diet臋 pude艂kowa, wiecie catering itp. i si臋 zastanawiam jak to mniej wi臋cej wygl膮da, jakie macie do艣wiadczenia z tego typu us艂ugami cateringowym.

I kogo polecicie w Gda艅sku?

Jest to dobre rozwi膮zanie je艣li nie masz czasu na gotowanie, nie umiesz gotowa膰. Oraz nie jeste艣 w stanie schudn膮膰. U mnie by艂y spe艂nione wszystkie 3 punkty ,tak wi臋c dla mnie by艂o to w zasadzie najlepsze rozwi膮zanie jakie mog艂am podj膮膰.
Firm oferuj膮cych taki katering jest w Trojmie艣cie sporo. Ze swojej strony polecam foody24: http://foody24.pl/ . Smacznie, porcje s膮 spore oraz z porz膮dnych sk艂adnik贸w.

Awatar u偶ytkownika
ourtouki
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: ourtouki » 2 sty 2017, o 12:29

M贸j znajomy pracuje w jednej z takich firm, zapomnia艂am jednak nazwy. My艣l臋, 偶e to jest dobry pomys艂 je偶eli brakuje ci czasu, a ci臋 na to sta膰.
Sprawd藕cie skuteczno艣膰 r贸偶nych substancji na zmarszczki! http://www.zmarszczki-statyczne.net.pl/ ... -na-czole/

Awatar u偶ytkownika
alzara
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: alzara » 6 kwie 2017, o 11:11

Jako艣 mnie to nie przekonuje. Zawsze przecie偶 mo偶na wsta膰 15 minut wcze艣niej i co艣 sobie zrobi膰, albo ju偶 wieczorem przygotowa膰 jedzenie na nast臋pny dzie艅. Na http://e-medycznecentrum.pl/ jest ciekawy artyku艂 o tym jak samodzielnie skomponowa膰 sobie takiego lunch box. Nie jest to jaka艣 wielka filozofia a pozwala zaoszcz臋dzi膰 mas臋 pieni臋dzy. Wiemy tak偶e dok艂adnie co w takim posi艂ku jest i jak by艂o przygotowywane.

Awatar u偶ytkownika
hope
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: hope » 18 kwie 2017, o 11:08

Ja sobie zam贸wi艂am taki catering na pr贸b臋, na tydzie艅. Og贸lnie sprawa naprawd臋 fajna, mia艂am wyb贸r menu, bo kupowa艂am w krk, codziennie rano pan przyje偶d偶a艂 do mojej pracy i dor臋cza艂 mi 偶are艂ko. By艂o takie pycha <3 No i wygodne, bo nie musia艂am si臋 martwi膰, 偶e nie mam nic do jedzenia do pracy, ani kombinowa膰, gdzie i co kupi膰. Chyba nie by艂o dania, kt贸re by mi nie smakowa艂o ;) Ogromnym minusem jest jedynie cena, bo nie oszukujmy si臋 - jest to drogi interes. Na tym chyba polega ta dieta - wyda膰 ca艂膮 wyp艂at臋 na pude艂ka i nie mie膰 wyj艣cia - je艣膰 tylko to, co przywo偶膮 ;) Jakby by艂o nieco ta艅sze to na pewno zam贸wi艂abym na ca艂y miesi膮c ;)

Awatar u偶ytkownika
Smerfetka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Smerfetka » 15 sty 2018, o 14:21

Ja wiem, czy cena jest a偶 tak wysoka? Osoby, kt贸re nie maj膮 czasu na przygotowywanie smacznych da艅, z regu艂y pracuj膮 naprawd臋 sporo, co zazwyczaj wi膮偶e si臋 z ca艂kiem interesuj膮cymi zarobkami. Ja sama korzystam z takiej diety cateringowej w艂a艣nie w Gda艅sku i nie narzekam pod jakimkolwiek wzgl臋dem. W Tr贸jmie艣cie spokojnie zaoszcz臋dzi膰 mo偶na cho膰by na kosztach dostawy cateringu, bo w przypadku firmy Wygodna Dieta, posi艂ki dostarczane s膮 bez dodatkowych koszt贸w. Na http://wygodnadieta.pl/ znajdziecie wi臋cej informacji. Taka dieta zapewnia niemal same korzy艣ci - co艣 o tym wiem. :P
"Jak kto艣 chce mie膰 pa艂ac, niech sobie sam smerfuje!" ;)

Awatar u偶ytkownika
donia
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: donia » 19 sty 2018, o 09:29

Pr贸bowa艂am, fajna rzecz, oszcz臋dza czas,a le jest to droga opcja. Tak na stale przerzucenie si臋 to bym musia艂a spoooro wi臋cej zarabia膰 ;)
Marzenia s膮 drog膮 na szczyt
lova

Awatar u偶ytkownika
agata889
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: agata889 » 22 sty 2018, o 13:03

NIe slyszalam o takiej diecie ;o

Awatar u偶ytkownika
Smerfetka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: Smerfetka » 30 sty 2018, o 11:04

Koszta wcale nie s膮 tak wysokie. Je艣li chcia艂by kto艣 codziennie kupowa膰 zdrowe produkty i odwiedza膰 regularnie dietetyka, to tak, czy inaczej zap艂aci w ci膮gu miesi膮ca wi臋cej ni偶 za catering. ;)
"Jak kto艣 chce mie膰 pa艂ac, niech sobie sam smerfuje!" ;)

Wr贸膰 do 鈥瀂drowie i dieta鈥