Dzisiaj jest 22 lip 2019, o 20:27

Zdrowe przek膮ski

Zdrowe od偶ywanie, pyszne potrawy, suplementy, warto艣ci od偶ywcze, nasze ulubione smaki!
Awatar u偶ytkownika
Wi艣nia
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Zdrowe przek膮ski

Nieprzeczytany postautor: Wi艣nia » 31 mar 2019, o 09:42

Dzie艅 dobry!
Zaproponowa艂am nowy temat o przek膮skach, poniewa偶 po przeszukaniu google, nie znalaz艂am podobnych w膮tk贸w Chcia艂abym dowiedzie膰 si臋, jakie przek膮ski, gotowe produkty warto kupi膰 w sklepie gdy zg艂odniejemy b臋d膮c na mie艣cie.
Zale偶y mi by by艂y to w miar臋 zdrowe i syte produkty, mo偶e jakie艣 bu艂eczki? Co proponujecie?

Awatar u偶ytkownika
Bajadeerka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Re: Zdrowe przek膮ski

Nieprzeczytany postautor: Bajadeerka » 2 kwie 2019, o 10:12

Ostatnio widzia艂am w sklepach takie ma艂e baby marchewki. Ju偶 oczyszczone i od razu do zjedzenia. Wydaje mi si臋 to o wiele lepszym zamiennikiem batonika ni偶 na przyk艂ad jakie艣 batony dietetyczne ( kt贸re wcale takie dietetyczne nie s膮 bo wystarczy sobie poczyta膰 ile maja kalorii).

Poza tym sama jak jestem w domu to ostatnio samodzielnie przygotowuje sobie takie zdrowe przek膮ski. Polubi艂am ostatnio bananowo owsiane pan cakes:
trzy jajka,
dwa banany,
3/4 szklanki zmielonych p艂atk贸w owsianych.

Tutaj s膮 sk艂adniki. Podaj臋 je z owocami. Du偶o zdrowych przepis贸w jest tutaj https://netto.pl/blog/zdrowe-odzywianie/
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, o 10:39 przez Bajadeerka, 艂膮cznie zmieniany 1 raz.

Awatar u偶ytkownika
agamoon
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: agamoon » 9 kwie 2019, o 15:15

Zwykle si臋gam w takich sytuacjach po bakalie- np. mieszank臋 studenck膮. Cz臋sto te偶 jaki艣 owoc.

Awatar u偶ytkownika
anczka
Pocz膮tkuj膮ca Stylistka

Nieprzeczytany postautor: anczka » 4 lip 2019, o 08:31

A pijecie soki? to jest fajna przek膮ska i przy okazji zdrowa. Zw艂aszcza jak si臋 korzysta z tych wyciskarek wolnoobrotowych - https://sklep.puregreen.pl/hurom/ Super sprawa, ja naprawd臋 je lubi臋 a przy okazji dobrze si臋 po nich czuje

Awatar u偶ytkownika
agamoon
Wtajemniczona

Nieprzeczytany postautor: agamoon » 11 lip 2019, o 23:20

Uwielbiam soki owocowe i warzywne, te偶 cz臋sto je przygotowuj臋 w domu. Z tym, 偶e mam takowy problem, i偶 zwykle s膮 bardzo g臋ste, a ja preferuj臋 bardziej klarowne. Gdy chc臋 si臋 naje艣膰 si臋gam po owoce bez 偶adnej obr贸bki, a sok- do picia. Dziewczyny, jak uzyska膰 konsystencj臋 jakiej oczekuj臋? Mo偶e zamiast wyciskarki sokowir贸wka?

Wr贸膰 do 鈥瀂drowie i dieta鈥