Moda,  Najnowsze trendy

Sylwestrowe kreacje

kobiety na sylwestrowej imprezie

Noc sylwestrowa to okazja do doskonałej zabawy, spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi, a także poznania nowych ludzi. Na taką okoliczność należy się jednak dobrze przygotować. Co to oznacza?

Zakup sukienki – na pożegnanie starego roku należy wybrać sukienkę, która będzie przykuwała wzrok. Dopuszczalne są wszelkiego rodzaju osobliwości, szaleć można z fasonem, kolorem i ozdobami. Cekiny, kryształki, zwracające uwagę błyszczące elementy – będą pięknie mieniły się i błyszczały w świetle lamp lub świec. W tę jedną noc nie musimy się obawiać zbytniej ekstrawagancji.
Pamiętać należy jednak o wyborze odpowiedniego fasonu sukienki, który powinien być dobrze dobrany do typu naszej sylwetki. Jednym słowem: zasłaniamy niedoskonałości naszej figury, a jej zalety – eksponujemy.
Podobnie jest z kolorem sukienki – powinien być dopasowany do naszej karnacji, koloru włosów i oczu. Najważniejsze to dobrze czuć się w sylwestrowej sukience.

Jeśli mamy już przygotowaną sukienkę, musimy wyposażyć się jeszcze w pasujące do niej dodatki: buty (tak, muszą być piękne, ale masz w nich przetańczyć całą noc – wybieraj więc rozsądnie), torebkę, biżuterię, i oczywiście fryzurę oraz makijaż.

Tak przygotowana – możesz wyruszać na spotkanie Nowego Roku.