Moda,  Najnowsze trendy

Świąteczne ozdoby do torebki.

ozdoby do torebki

Torebkę traktujemy jak część naszej odzieży. I nic w tym dziwnego – torebka przechowuje najważniejsze dla nas przedmioty i pozwala nam przenosić je w dowolne miejsce. Czy damska torebka może, podobnie jak ubrania, wnosić nieco świątecznej atmosfery w nasze życie?

Generalnie nie znajdziemy damskiej torebki fabrycznie stylizowanej w świąteczne wzory. Co więc możemy zrobić, by pasowała do sweterka z reniferkiem czy Świętym Mikołajem? Tu musimy zdać się na naszą kreatywność. Masz ochotę zrobić na drutach czy szydełku „sweterek” dla swojej zwykłej torebki? Jeśli tylko wystarczy Ci pomysłowości i zacięcia – warto spróbować, z pewnością żadna z koleżanek nie będzie mogła pochwalić się podobnie „ubraną” torbą.
Doskonałym pomysłem jest własnoręczne wykonanie świątecznych zawieszek do torebki. Mogą one być wykonane np. z arkusza filcu, wyciętego w kształt śnieżynki lub renifera Świętego Mikołaja. Uwagę znajomych przykują także zawieszki uszyte z pięknego materiału i wypełnione watą. Tu wiele zależy od pomysłowości, przyda się także odrobina talentu.

Warto pokusić się o wykonanie świątecznych zawieszek dla naszej torebki. Będą stanowiły nietuzinkową ozdobę, która wniesie świąteczną atmosferę w naszą codzienność.