Moda,  Najnowsze trendy

Modne dodatki.

kobiece dodatki

Dodatki to zwieńczenie pięknej kreacji wieczorowej, podkreślenie wyjątkowego charakteru stroju. Używamy ich na co dzień, warto przywiązywać do nich należytą uwagę. Bez odpowiednich dodatków nasz strój będzie wyglądał jak niedokończony, a my stracimy okazję do zaprezentowania swojego wyjątkowego stylu.

Buty to ten element naszej kreacji, do którego przywiązujemy najwięcej uwagi. Od nich zależy nasze samopoczucie – trudno będzie przeprowadzić udaną konferencję w niewygodnych szpilkach. Tak więc kupując nowe buty, zwracajmy uwagę nie tylko na to, by były piękne, ale także by pasowaly do okazji, naszej kreacji, oraz – by były wygodne i dobrej jakości.

Torebka powinna pasować do butów: kolorem, stylem i wykończeniem. Do czerwonych lakierowanych szpilek nie weźmiemy przecież wielkiej listonoszki w stylu marynistycznym.

Biżuteria także powinna nawiązywać do naszego stylu i stroju. Nosisz się w stylu etnicznym? Super! Twoja biżuteria to z pewnością nie powinien być gruby, ciężki łańcuszek, a rzemyki, kamyczki i łapacze snów.

Nie jest trudnym zadaniem dobranie odpowiednich dodatków. Jakie są Wasze ulubione dodatki? Zapraszam do komentowania!